Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

IVECO - - нове покоління вантажівок S-WAY.

IVECO  - -  нове покоління вантажівок S-WAY.

IVECO презентувала свою нову вантажівку для магістральних перевезень, яка приходить на заміну поколінню Stralis. IVECO S-WAY отримав не тільки новий дизайн, кабіну й інтер'єр, але і нові цифрові можливості. Тепер власник вантажівки знає все, що відбувається з машиною в даний момент, а сервіс завчасно отримає повідомлення про те, що саме необхідність обслужити.

Водієві тепер зручно контролювати параметри вантажівки через додаток MyIVECO EASY Way. IVECO S-Way став найбільш сучасною вантажівкою завдяки підключенню до інтернету і зворотного зв'язку з логістичними операторами.

S-Way отримав абсолютно нову кабіну, яка є найбільш відмінним елементом . Водій має у своєму розпорядженні велику житлову площу. Сидіння мають нижню основу, більшу подушку та багато варіантів регулювань. А завдяки кращій аеродинаміці економія палива досягає 4% в порівнянні з Stralis

 

Інші новини