Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

ЧАС РОБОТИ ПО КНИЗІ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ 3,5 т - kontrollbuch

ЧАС РОБОТИ ПО КНИЗІ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ 3,5 т - kontrollbuch

ЧАС РОБОТИ ПО КНИЗІ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ 3,5 т - kontrollbuch
Нові правила для водіїв автофургонів.

 

За даними іспанської асоціації перевізників FENADISMER , у випадку транспортних засобів Документами, що підтверджують тривалість робочого часу водія, є записи тахографів. Однак, у випадку транспортних засобів до 3,5 т - обов'язково потрібно  вести книгу робочого часу (контролбух), обов'язково з підписом водія на кожній картці. 12 травня цього року в Іспанії вступили в дію нові правила, що стосуються обліку робочого часу, згідно з яким роботодавець буде зобов'язаний фіксувати робочий час кожного працівника і зберігати відповідні документи протягом 4 років.

          

Контроллбуч на 3,5 т автомобілів
Наразі немає керівних принципів або циркулярів щодо контролю за дотриманням нових правил. Проте, слід підкреслити, що до теперішнього часу одна й та ж вимога вже застосовувалася до транспорту з 2007 року і виконувалася тільки з вітчизняних перевізників, - пояснює Маріуш Хендзель, експерт транспортного офісу ITD-PIP. 
Чи вирішить Іспанія також контролювати іноземних перевізників? Час покаже. Нагадаємо, що у Франції подібний рецепт існував багато років, і він почав виконуватися з іноземних перевізників лише у 2018 році.

           

Однак варто захистити - принаймні, поки перші рекомендації видаються іспанськими службами - і запустити так звані kontrollbuch, також записуючи робочий час в Іспанії. - Зокрема, слід мати на увазі, що Німеччина вимагає реєстрації робочого часу на 28 днів назад, навіть коли робота була здійснена в іншій країні, ніж Німеччина. Французи також мають подібний підхід, - говорить Маріуш Хендзель, експерт з транспортного офісу ITD-PIP
Порушення нових положень буде розглядатися як серйозне порушення правил працівників і як таке - під загрозою від штрафу від 626 євро до 6250 євро.
 

Інші новини