Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

Скільки і кому водії платять податку на дороги: калькулятор

Скільки і кому водії платять податку на дороги: калькулятор

З'явилась можливість дізнатися, скільки та куди йде коштів на ремонт та експлуатацію доріг в Україні в залежності від споживання пального.

Для того, щоб дізнатися, скільки коштів пішло від купівля пального на ремонт та утримання доріг, варто скористатися спеціальним калькулятором, створеним на сайті # BRDO. В ньому потрібно ввести, скільки пального ви придбали (бензин, дизель, газ), і система покаже, скільки коштів з виплаченого акцизу пішло на будівництво місцевих, міжміських доріг та засоби для забезпечення безпеки дорожнього руху.

       

Нагадаємо, що з кожного літра бензину ви сплачуєте 0,21 євро акцизу, який направляється в дорожній фонд. З них 35% йде на місцеві дороги, 60% - на траси міжнародного та міжміського значення та 5% - на засоби для забезпечення безпеки дорожнього руху.

                          

Окрім того, на сайті BRDO доступний моніторинг витрат на будівництво і ремонт доріг (дані за 2018 р.) – можна визначити, скільки коштів було перераховано і яким підрядникам, за які роботи.


Джерело: BRDO
Інші новини