Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

Новий тахограф у відповідності до правила 165/2014. 

Новий тахограф у відповідності до правила 165/2014. 


Новий тахограф у відповідності до правила 165/2014. 
(переклад з Польської мови)
Тахограф DTCO 4.0 - це перший пристрій, який затверджує тип, що відповідає всім вимогам Додатка 1C (2016/799 / EU). Інтелектуальні тахографи повинні бути обов'язково встановлені у всіх автомобілях, зареєстрованих після 15 червня 2019 року. Це дата, що безпосередньо випливає з Регламенту 165/2014. Оскільки все частіше виникають спроби маніпулювання цифровими тахографами, нове покоління пристроїв спрямоване на більший вплив на управління водіями вантажівок. 

                 

Однією з важливих функцій нових смарт-тахографів є вбудований модуль DSRC, який відповідає за віддалене читання даних службами контролю. В результаті, це зменшить кількість необґрунтованих елементів керування, тому що кожен автомобіль, оснащений DTCO 4.0 перед перевіркою, буде обраний без зупинки.

Ще однією новою функцією є вбудований модуль GNSS, відповідальний за розташування GPS-тахографа. Позиція буде збережена в масовій пам'яті пристрою. Використовуючи відповідні інструменти, інспектор зможе реконструювати маршрут транспортного засобу. Прем'єра смарт-тахографів має прем'єру повністю нового датчика руху KITAS 4.0. 

На ринку також буде запущено абсолютно нове покоління карт тахо (компанія, драйвери, контрольні та майстер-карти). Ці карти мають набагато більшу безпеку від можливих маніпуляцій . 

Система захисту датчиків руху KITAS 4.0 отримає абсолютно нову систему опломбування. Кожне використане опломбування буде перевірено. Нові пломби будуть характеризуватися серійним номером, присвоєним індивідуально кожній людині.

Інші новини