Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

Злодії покинули машину з вантажами і втекли.

Злодії покинули машину з вантажами і втекли.


Злодії покинули машину з вантажами і втекли.

У ніч з понеділока, на вівторок 19 лютого, на стоянці біля Венло поблизу німецького кордону на автомагістралі А67, злодії не змогли пограбувати український вантажний автомобіль. Водій вантажівки відреагував швидко, побачивши злодіїв, що ходять біля його автомобіля, а польський водій допоміг йому.


(інформує 4trucks.pl
переклад з Польської Мови)
Злодії грабували вантажівку на стоянці


60-річний водій спав у себе в кабіні, приблизно о 10pm ,він прокинувся тому, що він відчув незвичайну вібрацію з задньої частини його вантажівки. Він подивився в дзеркало і побачив, як чоловіки йшли з вантажівки на іншу маленьку вантажівку за його машиною.

                


Він негайно вийшов і почав голосно кричати, щоб попередити інших водіїв вантажівки про крадіжку. У цей момент один з нападників вдарив його залізом, потім відтіснив.
В результаті цього шуму зацікавилися інші водії. З своїх кабін виходили все більше і більше водіїв. Два злочинці втекли пішки, а інші три увійшли до маленької вантажівки і хотіли піти. Але, наприкінці стоянці їхня вантажівка була заблокована польським водієм вантажівки. Злодії покинули вантажівку і зникли в темряві. На автостоянці залишилася вантажівка з викраденим вантажем.

Як встановила міліція, маленька вантажівка мала помилкові номерні знаки.

Інші новини