Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

Сотні протестів у Німеччині проти заборони на старі дизельні автомобілі

Сотні протестів у Німеччині проти заборони на старі дизельні автомобілі
Сотні протестів у Німеччині проти заборони на старі дизельні автомобілі
(за даними Associated Press
переклад з англійської)
Демонстранти несуть банер під час акції протесту в Штутгарті, Німеччина, субота 2 лютого 2019 року. Німецька поліція каже, що близько 800 людей продемонстрували в Штутгарті нову заборону водіння старих дизельних автомобілів. Штутгарт, німецький автопромисловий центр, 1 січня став першим великим німецьким містом, який запровадив масштабний заборону на керування старими дизельними автомобілями з більш вільними стандартами викидів. (Marijan Murat / dpa через AP)
Німецька поліція каже, що близько 800 людей продемонстрували в південно-західному місті Штутгарт проти нової заборони на водіння старих дизельних автомобілів.
Штутгарт, німецький автопромисловий центр, 1 січня став першим великим німецьким містом, який запровадив масштабний заборону на керування старими дизельними автомобілями з більш вільними стандартами викидів. Цей крок спрямований на боротьбу із забрудненням повітря, але критики кажуть, що у них немає грошей, щоб купити нові автомобілі.
Інформаційне агентство dpa повідомило, що майже половина демонстрантів суботи носили жовті жилети, що посилаються на антиурядові протести в сусідній Франції, які почалися з протестів проти підвищення податку на паливо.
Різні заборони дизеля були введені або upcoming у декілька інших німецьких містах. Протести в Штутгарті почалися три тижні тому.
Тенденції на новини AP
Інші новини