Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

Польща. Поліція затримала банду яка грабувала вантажівки

Польща. Поліція затримала банду яка грабувала вантажівки

(Переклад з Польської мови)

за даними ZMPD

Поліція затримала банду яка грабувала вантажівки
Вони викрадали товари з вантажних автомобілів у кількох європейських країнах, потім продавали їх переважно в Польщі. Діяльність групи була завершена співробітниками поліції Центрального бюро розслідувань (КБП) разом з районною прокуратурою в Гожуві Влкп. 
Під час акції, в якій також були затримані поліцейські KWP у Катовіцах та Гожув-Велькопольському, BOA KGP, Чеська Республіка, Австрія та Німеччина, а також офіцери KAS, було затримано 10 підозрюваних. Також було відновлено товар вартістю понад 500 тисяч. злотих.
Протягом багатьох місяців слідство проводили співробітники відділу по боротьбі з організованою злочинністю Ради в Гожув-Велькопольськом, разом з районною прокуратурою у місті Гожув Влкп, що стосується організованої злочинної групи, члени якої викрали товари з вантажних автомобілів з використанням так званих «Тарп». Мішенню злочинців було, перш за все, дороге електронне обладнання, але вони також зацікавилися фірмовим одягом, косметикою та іншими цінними товарами. Ці злочини ставалися вночі на польських і іноземних автостоянках, розташованих на швидкісних дорогах і автомагістралях. Співробітники поліції отримували сигнали про такі подій з Данії, Австрії, Італії, Чехії та Словаччини.
Згідно з висновками працівників поліції, подібним було те, як діяла група. Після ретельної перевірки автостоянки та переконання, що водії сплять, вони перерізають брезенти напівпричепів, перевіряючи, який вантаж перевозиться. Крадіжка відбулася відразу після знаходження привабливого продукту. Одноразові втрати потерпілих оцінювалися в сотні тисяч злотих. За даними слідчих, група могла  діяти не менше двох років.
Близько 200 офіцерів взяли участь у величезному заході арешту злочинців. Результатом акції було затримання 10 підозрюваних. В результаті проведених заходів було зафіксовано численні докази і були вилучені товари, викрадені з двох транспортів (кілька сотень штук побутової техніки або садових електроінструментів) вартістю понад 500 тисяч. злотих. Для майбутніх покарань розкішних автомобілів (Porsche, Mercedes, BMW, Audi) належали підозрювані на загальну суму, що перевищує 1,5 млн. Злотих. Слідчі звернулися з проханням забезпечити частину майна затриманих у розмірі майже 800 тис. Осіб злотих.

Інші новини