Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

Росія, Літні обмеження для великих вантажівок планують ввести з 20 травня

Росія,   Літні обмеження для великих вантажівок планують ввести з 20 травня
Літні обмеження для великих вантажівок планують ввести з 20 травня
Джерело: АвтоТрансІнфо | 10.01.2019
Росавтодор знову планує ввести літні обмеження на рух великовагових вантажних автомобілів по федеральних трасах.
Як говориться в матеріалах на порталі regulation.gov.ru, проект наказу відомства передбачає введення з 20 травня по 31 серпня 2019 року тимчасового обмеження руху по федеральних автодорогах при значеннях денної температури повітря понад +32 градусів Цельсія (за даними Росгідромету).
Документ також встановить перелік федеральних доріг, в тому числі що знаходяться в управлінні ДК "Автодор", на яких буде поширюватися літній обмеження руху. Рух великих вантажівок буде дозволено тільки з 22 години вечора до 10 години ранку, виняток буде зроблено тільки для власників спецдозволів. Наказ також встановлює ділянки доріг, на яких буде вводитися обмеження.
У 2018 року літні обмеження на рух вантажівок по федеральних трасах в РФ діяли з 5 липня по 31 серпня. Наказ Федерального дорожнього агентства від 11 квітня 2018 року №1088 "Про введення тимчасових обмежень руху транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування федерального значення" був зареєстрований Мін'юстом РФ 21 червня.
Росавтодор раніше відзначав, що обмеження проїзду поширюється тільки на рух транспортних засобів, осьові навантаження яких перевищують допустимі значення, встановлені правилами перевезень вантажів.
"Такий захід дозволить запобігти утворенню" пластичної колії "і, відповідно, забезпечити збереження автомобільних доріг і безпеку дорожнього руху на них", - пояснювали в відомстві, відзначаючи, що "подібна практика також застосовується в деяких країнах СНД і ЄС".
"В окремих державах заборона на проїзд великовантажних автомобілів починає діяти при досягненні температури +25 градусів Цельсія", - вказували в Росавтодор.
При цьому в Росії літні обмеження на рух по федеральних трасах не поширюються на пасажирські перевезення автобусами, в тому числі міжнародні, на перевезення вантажів, необхідних для ліквідації наслідків стихійних лих чи інших надзвичайних подій. Також рух не буде обмежена для транспортування дорожньо-будівельної і дорожньо-експлуатаційної техніки, для транспортування матеріалів, що застосовуються при аварійно-відновлювальних та ремонтних роботах.
Інші новини