Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

поділ ДФС

 поділ ДФС
14.01.19 21:19 Гройсман підписав постанову про поділ ДФС на Державну податкову та Державну митну служби
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав постанову про реорганізацію ДФС шляхом поділу на Державну податкову та Державну митну служби.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства фінансів.Постанова передбачає реорганізацію Державної фіскальної служби України шляхом поділу на Державну податкову службу і Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади.
Кабінет Міністрів координуватиме діяльність цих служб через міністра фінансів України. Обидві Служби є правонаступниками прав і обов'язків реорганізованої ДФС у відповідних сферах діяльності.
Згідно з постановою Мінфіном у двомісячний термін буде розроблено проекти положень про відповідні центральні органи виконавчої влади та в тримісячний термін - внесено проекти необхідних змін до законодавства, а також наведено власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.
Інші новини