Кошик
3 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

Diesel Technic

Diesel Technic
Diesel Technic компанія, яка створена в Німеччині 1972 році. Більш ніж в 150 країнах світу цінують досвіт компанії DT.Основною метою компанії є розробка автомобільних запчастин належної якості, та забезпечення постачання запчастин по всьому світу.
В каталогах Diesel Technic (DT) клієнти знайдуть майже всі групи запчастин. Пропонуються автозапчастини до двигуна (клапана, насоси паливні та водяні, запчастини до паливної апаратури й далі), ходової частини (амортизатори, опори, тяги та інше), гальмівної частини (диски, колодки, барабани), рем комплекти до різних вузлів та агрегатів. Купуючи запчастин від DT ви отримуєте гарантовано якісні запчастини. Запчастини від DT використовуються в таких марках автомобілів як Volvo, Iveco, MAN, DAF, Mercedes, Renault та інших.
Попередні статті
 • Maysan Mando
  Maysan Mando
  Maysan Maysan створена як перша компанія в Туреччині з виробництва амортизаторів
  Maysan Mando
 • MONROE
  MONROE
  Торгова марка MONROE належить автомобільній групі Tenneco Automotive Group (США) і є найвідомішою маркою амортизаторів в світі
  MONROE
 • STARLINE
  STARLINE
  STARLINE - це запчастини з Чехії, які активно продаються вже більше 10 років
  STARLINE