Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

MONROE

MONROE

 

Торгова марка MONROE належить автомобільній групі Tenneco Automotive Group (США) і є найвідомішою маркою амортизаторів в світі. Під брендом MONROE виробляється найширший спектр амортизаторів, сучасні демпфируючі підвіски, адаптивні системи підвіски, пружини, компоненти контролю вібрації, прокладки і монтажні деталі (установчі комплекти і захисні чохли).
Компанія MONROE була заснована в 1917 р. в місті Монро, неподалік від Детройта. Сьогодні більше 80 заводів MONROE розташовані по всьому світу: в Бельгії, Іспанії, Великобританії, США, Мексиці, Канаді, Австралії та Чехії. Представництва компанії, що займаються збутом продукції, працюють в 120 країнах. Всі заводи пройшли сертифікацію ISO 9000. Продукція поставляється на конвеєри провідних виробників автомобілів: VAG, MB, FIAT, GM, Ford, Land Rover, Mazda, Mitsubishi, Nissan, PSA, Porsche, Renault, Scania, Suzuki, Toyota.

 https://www.monroe.com/en-emea/about/global-brand

Попередні статті