Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

KYB INDUSTRY CO.

KYB INDUSTRY CO.

Kayaba, на ряду з компаніями Union, Aisin, NGK є провідним японським виробником автозапчастин. Так само, як і більшість інших заводів, відкритих в Японії, він спочатку орієнтувався на внутрішній ринок, але бездоганне високу якість продукції швидко завоювало весь світ.
Спочатку заводи не працювали на автомобільний ринок, вони виробляли гідравлічні механізми і співпрацювали з авіа промисловістю. І тільки через 28 років Kayaba розпочала масове серійне виробництво амортизаторів. В асортиментному ряді цього виробника є не тільки стандартні, але і модифіковані варіанти запчастин. Поставляючи комплектуючі для широкого модельного ряду авто, вони виготовляють, в тому числі посилені, тюнінговані і спортивні амортизатори.
 

WEB: https://www.kybfluidpower.com/

Попередні статті
 • Бренд SACHS (Німеччина)
  Бренд SACHS (Німеччина)
  З 1997 року SACHS входить до складу концерну ZF Friedrichshafen AG.
  Бренд SACHS (Німеччина)
 • ST-TEMPLIN AUTOMOTIVE GMBH
  ST-TEMPLIN AUTOMOTIVE GMBH
  Німецька компанія Siegfried Templin GmbH & Co. KG була заснована в 1946 р.Основні позиції виробничого асортименту Templin займають: підшипники різного призначення, кермові тяги, наконечники, а також V-подібні тяги і ремкомплекти до них, шкворні і...
  ST-TEMPLIN AUTOMOTIVE GMBH
 • Sampa
  Sampa
  Компанія Sampa Otomotiv A.Ş, заснована в 1994 році, як одна з компаній виробників, якою пишається автомобільна галузь Туреччини,
  Sampa