Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

Sampa

Sampa
Компанія Sampa Otomotiv A.Ş, заснована в 1994 році, як одна з компаній виробників, якою пишається автомобільна галузь Туреччини, стала світовим брендом, що забезпечує потреби в запасних частинах для важких транспортних засобів, тягачів і причепів.
Головний офіс компанії SAMPA, розташований в Туреччині в місті Самсун, є кампусом інтегрованого заводу площею 80.000 м2 в організаційній промисловій зоні в Туреччині (Самсун). У SAMPA є офіси, склади і спільні проекти в різних регіонах світу (Об’єднані Арабські Емірати, Німеччина, Росія, Казахстан, Нігерія, Південна Африка, США). SAMPA, здійснюючи виробництво, закупівлі і продаж на світових ринках, надає послуги з широким спектром продукції для 18 різних продуктових груп продукції в важких комерційних транспортних засобах (вантажівки, причепи, автобуси), включаючи, але не обмежуючись двигунами, підвіскою, деталями електрики салону.
Попередні статті
 • AIRTEX PRODUCTS S.A
  AIRTEX PRODUCTS S.A
  Airtex Products, S.A., (Сарагоса, Іспанія), входить до групи UCI разом з ASC Industries Inc. (Норт-Кантон, Огайо), Airtex Products (Ферфілд, Іллінойс) y TMM (Пуебла, Мексика)
  AIRTEX PRODUCTS S.A
 • SWAG
  SWAG
  SWAG AUTOTEILE GMBH Компанія SWAG Autoteile GmbH (Німеччина) відома як стратегічний партнер ключових гравців автомобільної індустрії
  SWAG
 • INA
  INA
  SCHAEFFLER AUTOMOTIVE AFTERMARKET GMBH & CO. KG
  INA