Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

AIRTEX PRODUCTS S.A

AIRTEX PRODUCTS S.A
Airtex Products, S.A., (Сарагоса, Іспанія), входить до групи UCI разом з ASC Industries Inc. (Норт-Кантон, Огайо), Airtex Products (Ферфілд, Іллінойс) y TMM (Пуебла, Мексика), і є одним з найбільших в світі незалежних виробників водяних насосів та електричних бензонасосів для автомобільного сектора в усьому світі.
Група щорічно поставляє мільйони водяних насосів та бензонасосів головним виробникам автомобілів і великим дистриб’юторам запчастин у всьому світі. Асортимент продукції, що випускається групою, забезпечує використання водяних насосів на світовому рівні, всі вони виготовлені відповідно до особливостей оригінальних моделей.
Група пропонує більше 1700 різних найменувань для європейських, американських і японських автомобілів. У своїх Європейських Каталогах Airtex Products, S.A. пропонує більше 1000 найменувань водяних насосів і більше 700 бензонасосів.
Попередні статті
 • CONTITECH
  CONTITECH
  ContiTech AG – одно из подразделений концерна Continetal, известного производителя автомобильных шин. История Continetal началась в конце XIX века.
  CONTITECH
 • HD RUBBER & METAL
  HD RUBBER & METAL
  HD RUBBER & METAL виробляє запасні частини більш ніж 50 років, з гарантією і сервісним обслуговуванням. У сфері інноваційної діяльності, Ми займаємо значне місце серед найвідоміших компаній.
  HD RUBBER & METAL
 • FEBI BILSTEIN
  FEBI BILSTEIN
  Німецька компанія Ferdinand Bilstein Corporation більш відома під ТМ Febi, була заснована ще на початку XIX століття і є однією з найстаріших на ринку. Цей виробник спеціалізується на широкому спектрі запчастин для пасажирських,...
  FEBI BILSTEIN