Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

INA

INA
Завдяки об’єднанню в рамках Schaeffler Gruppe, фірми INA і FAG мають доступ до величезної кількості ноу-хау і всіх сучасних технологій, що сприяють досягненню максимальної економічності і точності у великосерійному виробництві.
На 63 заводах по всьому світу щодня виробляється високоточна продукція – від 2-міліметрових голчастих підшипників без кілець до великих підшипників кочення діаметром 4,25 м.
Наприклад, на заводі в Швайнфурті є найбільша в світі кузня для зовнішніх кілець підшипників. Тільки тут щорічно обробляється 80.000 тонн сталі. На заводі в Херцогенаурах щороку з 45.000 тонн сталі виробляється 520 млн. готових деталей.
У сферах холодного штампування, кування, обробки витяжкою, термообробки, нанесення покриттів і збірки Schaeffler Gruppe, в особі марок INA і FAG, є технологічним лідером галузі.
Глибока витяжка, технології холодної деформації є особливою технологічної гордістю INA і FAG. Унікальні знання і досвід виготовлення прецизійних виробів без внутрішнього напруження дозволяють забезпечити багатосерійне виробництво продукції.
Попередні статті
 • CONTITECH
  CONTITECH
  ContiTech AG – одно из подразделений концерна Continetal, известного производителя автомобильных шин. История Continetal началась в конце XIX века.
  CONTITECH
 • HD RUBBER & METAL
  HD RUBBER & METAL
  HD RUBBER & METAL виробляє запасні частини більш ніж 50 років, з гарантією і сервісним обслуговуванням. У сфері інноваційної діяльності, Ми займаємо значне місце серед найвідоміших компаній.
  HD RUBBER & METAL
 • FEBI BILSTEIN
  FEBI BILSTEIN
  Німецька компанія Ferdinand Bilstein Corporation більш відома під ТМ Febi, була заснована ще на початку XIX століття і є однією з найстаріших на ринку. Цей виробник спеціалізується на широкому спектрі запчастин для пасажирських,...
  FEBI BILSTEIN