Кошик
4 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503746778
+380503746778

 Primewell Tyres

 Primewell Tyres

 Primewell Tyres
З дня заснування і по сьогоднішній день торгова марка Prime Well (Прайм Вел) є підрозділом найбільшої американської компанії з виробництва автомобільних шин - Firestone. І хоча шини Prime Well відносяться до сегменту бюджетної гуми, вони мають усі переваги, які характерні для більш дорогих покришок материнського бренду.

Низька ціна шин Prime Well в поєднанні з їх максимальною продуктивністю робить ці покришки популярними серед автомобілістів різних країн. Таке вигідне поєднання ціни та якості, безсумнівно, привертає автовласників до шин Prime Well.

Сьогодні шини Prime Well продаються і затребувані в країнах Європи, Азії та Північної Америки. Ця авторезина повністю задовольняє споживчі вимоги автолюбителів, а також відповідає їх купівельним здібностям.

В асортименті американського виробника є легкові та вантажні шини Prime Well, призначені для використання протягом всього року. Різноманітність моделей дає можливість підібрати і купити оптимальні шини Prime Well для будь-якого виду транспорту. Різні моделі шин Prime Well підходять для установки на різні осі вантажівки, причепи, тягачі та автобуси.

Молода торгова марка йде в ногу з часом, а тому постійно оновлює модельний ряд і удосконалює характеристики вже існуючих моделей.

Купити шини Prime Well можна вже сьогодні, для цього слід лише вибрати в каталозі

Попередні статті